BİZMAK OTOMASYON MAKİNA SANAYİ ÖLÇÜM MERKEZİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. otomotiv sektöründe 20 yıllık tecrübeleri olan ortakların öncülüğünde kurulduğu ilk günden bugüne tecrübeyi teori ile birleştirerek, otomasyon, tasarım, montaj, makine imalatı, tersine mühendislik alanlarında kaliteli mühendislik hizmetleri sunup kararlı bir şekilde hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz.

Sektörde her geçen yıl kendimizi yüksek imalat teknolojisi, mühendislik, makine imalatı, otomasyon ve tasarım alanlarında hızla geliştirerek sürekli yatırım, istihdam ve Ar-Ge faaliyetlerine öncelik veriyoruz. Bizmak Otomasyon olarak 2016 yılında bünyemizde ayrı bir tasarım birimi oluşturduk. Yeni tasarım birimimiz ile birlikte; otomotiv, savunma sanayi, medikal, havacılık, beyaz eşya gibi birçok sektöre proses otomasyon makinaları, fikstürleme, mühendislik hizmetleri, proje hizmetleri, tesis kurulumları, imalat, tersine mühendislik konularında hizmet vermeye ve hizmet anlayışımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetin en temel noktası tasarımın, mühendislik hizmetinin, yazılım ve proses otomasyonunun, imalatın, montajın bir bütün olarak firma içerisinde yapılabilmesidir. Bu sayede tüm işler makine, fikstür, aparat, imalat her türlü iş dayanışma ile bir bütünlük içerisinde çıkmaktadır.

Çözüm ortaklıklarımız dışında AR-GE yatırımlarımız ile ulusal ve uluslararası düzeyde yenilikçi çalışmalar yaparak firma mühendislik bilgi birikimimizi güçlendirirken aynı zamanda yenilikçi çalışmalar da yürütmekteyiz.

Vizyon

Yüksek teknolojiyi takip ederek, devamlı gelişim bilinciyle ve aynı zamanda işimizde kaliteden ödün vermeden, en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzde lider bir kuruluş olmayı hedefliyoruz.

Yaptığımız kaliteli, başarılı imalatların yanında çevreye olan duyarlılığımız, yenilikçi bakış açımız ve yüksek Kalite, Üretim ve Tasarım tecrübemizle uluslararası rekabet gücünün arttırılmasına katkıda bulunarak bir dünya markası olmayı vizyonumuz olarak edindik.

Misyon

Bizmak Otomasyon Makina Sanayi Ölçüm Merkezi Tic.Ltd.Şti olarak misyonumuz uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmet üretmek,  ileri teknolojiyi kullanarak gelişmiş projeler oluşturup müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak kendimizi sürekli olarak geliştirip yenilikleri ve teknolojiyi takip etmektir.

Kalite, üretim ve tasarım alanlarında uzun yıllar sonucu edinilmiş bilgi ve tecrübemiz ile yeniliğe ve gelişime açık olan teknik kadromuz sayesinde hedefimize ulaşmak ve üstlendiğimiz misyonu yerine getirmek inancındayız.

Kalite Politikası
  • Kalite bilincimiz ile sektörde öncü olmak,
  • Müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak,
  • Çalışanlarımızın sürekli gelişimi için eğitimi etkin kılmak
  • Daima yüksek teknolojiyi takip edip sürekli gelişim planları yapmak,
  • Sorumluluklarımızın bilincinde davranarak kazandığımız saygınlığın sürekliliğini sağlamak,
  • Yasalar ve mevzuatlara uymak

Yönetim felsefemizin ve kalite politikamızın temel ilkeleridir.

Ekip Arkadaşlarımız

MUHAMMET YAŞAR

MUHAMMET YAŞAR

TEKNİK MÜDÜR
BERTAN BARAN

BERTAN BARAN

GENEL MÜDÜR
ERCAN PAÇALI

ERCAN PAÇALI

TASARIM VE AR-GE MÜDÜRÜ
HÜSEYİN YÖRÜK

HÜSEYİN YÖRÜK

PROJE MÜDÜRÜ
CANER BAŞ

CANER BAŞ

ÜRETİM MÜHENDİSİ
ÖMER YÜKSEL

ÖMER YÜKSEL

TASARIM MÜHENDİSİ
REHA KÜÇÜKYILMAZ

REHA KÜÇÜKYILMAZ

OTOMASYON MÜDÜRÜ
UTKU ÇAKIR

UTKU ÇAKIR

TASARIM MÜHENDİSİ
MUHAMMET BOLYURT

MUHAMMET BOLYURT

ÜRETİM PLANLAMA VE CAM TEKNİKERİ
SİNAN DİNDAR

SİNAN DİNDAR

MONTAJ TEKNİSYENİ
ECEM KARADEMİR

ECEM KARADEMİR

GENEL MUHASEBE VE İDARİ İŞLER UZMANI,
GÜNER ÖZDEMİR

GÜNER ÖZDEMİR

MONTAJ TEKNİSYENİ
MUSTAFA ÖZYILDIRIM

MUSTAFA ÖZYILDIRIM

MONTAJ TEKNİSYENİ
OKAN BİLGİ

OKAN BİLGİ

PROJE MÜHENDİSİ
MİTHAT ÖNER

MİTHAT ÖNER

PROJE MÜHENDİSİ
UMUT YÖRÜK

UMUT YÖRÜK

TASARIM MÜHENDİSİ
MURAT KİNO

MURAT KİNO

MONTAJ TEKNİSYENİ