Tasarımsal olarak kurguladığınız ya da yalnızca aklınızda olan, hayal ettiğiniz tüm projeleri gerçeğe dönüştürmek için uzman tasarım ekibimizle sizi dinliyoruz.

Tasarım ekibimizle prosesinize uygun olacak yeni makina, aparat, fikstür ihtiyaçlarınızda size en uygun çözümü sağlamak için çalışıyoruz. Tüm tasarımlarımız mühendislik hesapları kullanılarak yapılmaktadır. Tasarımları standartlaştırıp iterasyon süreçlerinden kazanmak amaçlı standart hesaplama programlamaları da firmamız içerisinde oluşturulmaktadır.

Bünyemizde 1 adet yapısal analiz modülü olmak üzere 3 adet Solidworks CAD programı bulunmaktadır. Sizlere sunduğumuz her çözüm görsel olarak kontrol edilebilir şekilde 3D ve 2D olarak sistemimizde yer almaktadır. Tasarım süreçleri tek bir kişi ile ilerlememektedir.

Tasarım körlüğüne karşın ekip içi tasarım gözden geçirme toplantıları ile farklı görüşler alarak ve iyileştirmeler yaparak sizlere daha iyi hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Çalışma süreçlerimize ek olarak ‘Müşteri Onay Toplantısı’ olarak adlandırdığımız toplantılarla da tasarladığımız ürününüz ile ilgili olarak bir araya gelerek ürün hakkındaki bilgi birikimimizi sizlerle paylaşarak sonuç için en iyiye ulaşmak hedefimizdir.

Sürecin başlangıç ve en önemli bölümü.

Temel düşünce ilk bu süreçte oluşuyor ve işin yapılabilirliği veya revize edilmesi gereken yerleri bu noktada belirliyoruz.

Akılda oluşan yapılar kabaca tasarlanarak risk değerlendirmeleri somutlaştırılıyor.

Müşterilerimize makinayı anlatan ufak bir sunum hazırlanıyor ve teklif veriliyor.

Müşteri onay sürecinin ardından tasarım ve üretim toplantıları yapılır.

Fotoğraflar ve ürün ağaçları hazır halde proje imalata verilir.

İşlerin yapılan toplantılardan bağımsız ilerlememesi için her toplantı sonunda form doldurularak ıslak imzalı olarak dosyalanır.

Hızlı iş akışında işlerin takibini sağlamak için projeler, genel ve detay planlar olarak takip edilmektedir. Müşterinin isteğine bağlı olarak haftada 1 proje durumu bilgilendirmesi liste ile yapılmaktadır.